"Teknoloji insanlığa hizmet etmek için var! Hadi bunu gerçekleştirelim!"

Hedefimiz

diabtrend goal icon

DiabTrend olarak kısa vadede en büyük sorunlardan birinin zaman alan diyabet takibi ve öngörülemeyen hipo veya hiperglisemi riski olduğunu fark ettik.

Bu nedenle, karbonhidratları yazma ve tahmin etme karmaşasını ortadan kaldırmak için kan şekeri seviyesinin izlenmesinden ilaç yönetimine, besin tanıma ve miktar tahminine kadar diyabet yönetiminin her bir bölümünü otomatikleştirmeye karar verdik.

Aynı zamanda, kan şekeri seviyenizi daha iyi anlayabilmeniz amacıyla, glikoz metabolizmanızı öğrenen ve gelecek 4 saate kadar sürekli kan şekeri seviyesi tahmini veren dahili bir yapay zeka yarattık. Amacımız diyabetle yaşayan insanların özgürlüklerini ve yaşam kalitelerini arttırmak.

Son olarak, DiaPanda'nın günlük ipuçlarının yanı sıra puanlar ve görevlerle bu durumu keyifli hale getirmek için güçlü bir hedef oluşturduk ve günde sadece 5 dakikanızı ayırarak tutacağınız günlükle uzun vadede daha iyi diyabet yönetimine sahip olmanıza yardımcı olduk!

Our story

DiabTrend was started in 2015 as a university project by the Havlik twins.

They founded the company in 2017 and for their first big step they competed at the Blastoff Startup Competition and won first place. Then they took part in the Falling Walls Conference, where they were chosen as the best startup and were invited to the international conference in Berlin in 2018. In the same year the product also made them European finalists of the EIT Health Innostars.

With a productive 2018, Péter Balogh saw that the product had the potential to be one of the most interesting projects concerning diabetes and joined DiabTrend in 2018.

Since then, tremendous development has happened. The next big leap was winning the Solus venture capital to help with the big vision that DiabTrend envisaged. The goal is to provide the best possible diabetes management that can be achieved with AI on an international level.

diabtrend ceo

Marcell Havlik

Chief Executive Officer - CEO
diabtrend cto

Tamás Havlik

Chief Technology Officer - CTO
marketing member

Mercedesz Havlik

Marketing Specialist

Kinga T.-Nagy

Content Manager

Anna Koszecz

Dietitian
graphic designer member

Rebeka Babos

UX/UI designer

Mentors and investors

Balogh Péter

Befektető, ex-CEO of NNG

turkishe kebab

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Advice from specialists in their fields and community

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim.

Küresel Topluluğumuza Katılın
Start Now!